منبع و دلیل حرفتان کجاست؟ انسان مثل توپ می چرخد و عقاید و تفکرات ثابت ندارد ،چه بسا مومنانی که کافر شوند وچه بسا کافرانی که مومن شوند. ایمان انسانها و شهر ها و کشور ها قابل اندازه گیری و تشخیص نیست. اگر همه کافر شوند و گناه کنند به ضرر خوشان است نه به ضرر من و خدا و اگر همه ایمان بیاورند و کار خوب انجام دهند به نفع خودشان است نه به نفع من و خدا. لکم دینکم ولی دین """"دین شما برای خودتان و دین من برای خودم""""

از انسانی که با شنیدن حرفهای ضد دینی و ضد انسانی هیجانی میشود ویا  وقتی حرفش را قبول نمی کنند یا با ان مخالفت می کنندصورتش سرخ و سیاه میشود و با خشم  و خشونت رفتار می کند متنفرم که متاسفانه چنین انسان هایی را در بین مردم و همکارانم و دانش اموزانم  به خصوص در شهر ها و خانواده های مذهبی فراوان سراغ دارم. من معلمی هستم که به دانش اموزانم و همکارانم می گویم هیچ اجباری در دین نیست و با زور و خشونت و شلاق کسی را به بهشت و جهنم نمی برند . علی (ع )  خوارج و منافقان و مخالفان خود و اسلام را تا زمانی که دست به شمشیر و خشونت نمی بردند ازادی بیان می داد .

در کلاس من"" ازادی بیان و عقیده با ذکر دلیل و منبع "" است و از سخنان کفر امیز   ضد انسانی و ضد اسلامی ناراحت نمیشوم و طبق ایه ١٨سوره زمر همه جور سخنها گفته می شود و دانش اموزانم نظرها و سخنانرا با ((دلیل و" منبع قبول یا رد کنند)) یکی بیاید با دلیل و منبع خدا را اثبات کند و یکی بیاید با دلیل و منبع انکار کند .یکی بگوید درود بر شاه و دیگری بگوید مرگ بر شاه اما با """"دلیل و منبع""""

بحث ازاد در کلاس درس

منبع ,دلیل ,ضد ,دین ,یکی ,خدا ,و منبع ,دلیل و ,با دلیل ,و خشونت ,من و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گروه آموزشی درس تربیت بدنی آموزش و پرورش طبس Jerry persianfile مرکز مقالات و آزمونها مجله اینترنتی نیمکت یادداشت های دکتر امیر حمزه مهرابی rainynature دانلود پکیج های رایگان مینا نیک سرشت همه چی موجوده